Eylül 16, 2013

Instagram İndir Kaydol

İnstagram Uygulamasını İndirme ve Kayıt Olma

İnstagram uygulaması kısa zamanda her ne kadar gelişmiş ve gelişmeye devam etmekte olan bir sosyal ağ olsa da akıllı telefon kullanıcıları haricindekilere üyelik anlamında hizmet verememekte. İnstagram uygulamasına kaydolmak için adroid işletim sistemi olan bir telefona ihtiyacınız olacak öncelikle.

·        İnstagram İndirme ve Kayıt Olma Aşamaları

İnstagram uygulamasını android telefonunuza İnstagram Resmi Sitesi üzerinden indirebilirsiniz aşalamalar şöyle olucaktır ;

  • İnstagram resmi sitesine gittikten sonra Download on the AppStore ve Get it on Google Play olarak iki buton çıkacaktır karşınıza Apple kullanıcıları AppStore, diğer android kullanıcıları (Samsung galaxy serisi gibi) ise Google playe gittikten sonra telefonunuza uygulamayı indiriyorsunuz ve kuruyorsunuz.
  • İnstagram uygulamasını kurduktan sonra uygulamaya giriş yapıyorsunuz, karşınıza çıkan sayfada giriş ve kaydol olarak iki seçenek çıkacaktır kaydol butonuna tıklayarak kayıt sayfasına gidiyorsunuz.
  • Kayıt sayfasına girdikten sonra facebook bilgilerinizi kullanarak veya kullanmadan da kayıt olabilirsiniz. Facebook instagramı satın aldığı için facebook ile bağlantılıdır bu yüzden facebook bilgilerinizle kayıt olabilme imkanı sunuyor sizlere. Facebook bilgilerimle kaydol dediğinizde ve bilgilerinizi girdiğinizde direk kayıt yapılacaktır.
  • Bilgilerinizi girdikten sonra fotoğraf yüklemeniz istenecektir sizden fotoğrafınızı yükledikten sonra bir de profil fotoğrafı yüklemeniz istenecektir.
  • Eposta adresinizin doğruluğunu onaylatmak için epostaadresi@gmail.com doğru mu diye soracaktır doğru dediğinizde onay vereceksiniz ve bir instagram kullanıcısı olacaksınız artık.
  • Daha sonra facebook arkadaşlarınız arasında instagram kullanıcılarını bulacaktır ve sizlere onları arkadaş olarak eklemenizi önerecektir arkadaşlarınızı ekleyip bitti butonuna tıkladığınızda instagramda ilk arkadaşlarınıza sahip olacaksınız.
  • Paylaştığınız fotoğraflar ve bilgilerinizin bulunduğu profilinize ise uygulamanın sol alt köşesinde bulunan buton ile ulaşabilirsiniz ve profilinize göz atabilirsiniz.